Suplementy na cukrzycę

Suplementy na cukrzycę - choroba cywilizacyjna

Cukrzyca jest problemem cywilizacyjnym. Uzupełnieniem leczenia i profilaktyką jest odpowiednia dieta i aktywność fizyczna. Cukrzyca po raz pierwszy została uznana za chorobę przez indyjskich lekarzy już ok. 400–500 r. n.e. Tam też od ponad 5000 lat rozwijała się Ayurveda - indyjska medycyna wykorzystująca m. in. zioła do leczenia chorób i dolegliwości. Firma Sewanti bazuje na oryginalnych ajurwedyjskich recepturach, a wśród nich są też suplementy na cukrzycę

Diarid - suplement na cukrzycę

Diarid to oryginalna receptura medycyny ajurwedyjskiej, a zawarte w niej składniki pomagają w kontrolowaniu pożądanego poziomu cukru we krwi. Dzięki temu Diarid można stosować jako suplement na cukrzycę. Tradycyjnie Diarid stosowano w celu wspierania prawidłowego funkcjonowania nerek i pęcherza moczowego np. infekcji dróg moczowych.

Profilaktyka cukrzycy i suplementy diety na cukrzycę

Jedynym rozwiązaniem jest odpowiednia dieta i codzienna aktywność fizyczna, która pozwoli zmniejszyć insulinooporność. Suplementy diety na cukrzycę odgrywają ważną rolę w tym procesie. Efektem tych działań powinno być zmniejszenie masy ciała i redukcja wchłanianych kalorii. Bezwarunkowo należy zrezygnować z białego pieczywa i słodyczy.

Jakie suplementy na cukrzycę?

Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą jakie suplementy na cukrzycę powinieneś stosować. My polecamy dwie oryginalne ajurwedyjskie receptury: Diarid i Triphala Plus. Regularne przyjmowanie Sewanti Triphala Plus pomaga unormować apetyt, wspomaga prawidłowe trawienie, obniża stężenie cholesterolu w krwiobiegu, a także skutecznie likwiduje niepotrzebne zapasy tłuszczu zgromadzone w organizmie. Stosując Sewanti Diarid możesz unormować poziom cukru we krwi. Pożądane rezultaty można już obserwować po tygodniu regularnego stosowania. Diarid dodatkowo zadba o zdrowie dróg moczowych.
 
Dołącz do klubu Roots & Fruits - Dopilnujemy, żeby informacje o naszych najnowszych, niesamowitych produktach docierały do Ciebie zawsze na czas.
Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl