Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Suplementy na koncentrację, skupienie i energię

Firma Nutrisan z farmaceutyczną dokładnością produkuje swoje suplementy. Na koncentrację opracowano FocuSan. To połączenie naturalnego standaryzowanego żeń-szenia z witaminami z grupy B. Składniki FocuSan przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomagają zmniejszyć zmęczenie, wspierają normalne funkcjonowanie psychiczne i są korzystne dla układu nerwowego.

Czy suplement diety na koncentrację może mieć inne właściwości?

Naturalne składniki i minerały mają szerokie spektrum działania. Cogniril to suplement diety na koncentrację - starannie przemyślana kombinacja dwóch ekstraktów roślinnych. Bacopa wspiera sprawność umysłową oraz poprawia pamięć i koncentrację. Miłorząb wspiera układ krążenia mózgu utrzymując mózg w dobrej kondycji i wydajności. Całość dopełniają pozostałe, równie ważne naturalne składniki: astaksantyna, fosfatydyloseryna i łatwo przyswajalna acetylo-L-karnityny. 

Pobudzanie odporności, wyrównywanie poziomu cholesterolu, koncentracja - suplementy specjalnego przeznaczenia

Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, że zielona herbata posiada aż tyle dobroczynnych właściwości. Nie może być to zwykła zielona herbata. W świecie ziół i preparatów roślinnych jakość materiału, z którego wyprodukowany jest suplement ma duże znaczenie. Najbardziej wartościowe są ekstrakty standaryzowane. Chodzi tu nie tylko o czystość biologiczną ziół, ważna jest ta koncentracja. Suplementy bazujące na ekstraktach standaryzowanych to wyższa półka. Warto na to zwrócić uwagę przy wyborze suplementów diety.

Suplementy, koncentracja, zdrowie

Przykładami suplementów na koncentracje są FocuSan, Cogniril i Zielona herbata. Nutrisan specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji wysokiej jakości suplementów diety. Wszystkie suplementy produkowane są z farmaceutyczną dokładnością używając naturalnych surowców. Nutrisan stawia na nowoczesne suplementy. Koncentracja to jedno ze wskazań, które wzięto pod lupę projektując kolejne produkty.
 
 
Sprawdź również suplementy na pamięć 
 
Dołącz do klubu Roots & Fruits - Dopilnujemy, żeby informacje o naszych najnowszych, niesamowitych produktach docierały do Ciebie zawsze na czas.
Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl