Suplementy na pamięć

Suplement diety na pamięć – Omega-3 dla wegetarian

Omega-3 odgrywa istotną rolę w organizmie. Jego braki mogą prowadzić do poważnych konsekwencji. Jeśli jesteś wegetarianinem lub po prostu nie życzysz sobie charakterystycznego „rybiego” smaku, to wegetariańskie żelki Omega-3 są dla ciebie. Do produkcji wykorzystywany jest olej lniany i inne naturalne składniki a przy tym bez dodatku cukru. Żelki Herbaland to pyszny suplement diety na pamięć. Żelki są dostępne w wersji dla dorosłych lub dla dzieci.

Wspieramy pracę mózgu w skuteczny i naturalny sposób - suplementy na pamięć

Obok suplementów roślinnych, ważną rolę w podtrzymywaniu mózgu w dobrej kondycji odgrywa Omega-3. Badania wykazały, że olej z kryla wchłania się bardziej wydajnie niż olej z ryb. Nutrisan Omega-3 dodatkowo zawiera Astaksantynę (naturalny karotenoid) poprawiającą pamięć, wielozadaniowość i szybkość umysłową. Produkty Nutrisan Omega-3 to nie tylko suplementy na pamięć, to także zdrowe serce i zdrowe oczy.

Suplementy na poprawę pamięci o naukowo potwierdzonej skuteczności

W wielu badaniach naukowych wykazano, iż niektóre rośliny i zawarte w nich naturalne związki wspierają funkcje poznawcze i pamięć. Z tych składników produkuje się suplementy. Na poprawę pamięci stosuje się: Miłorząb dwuklapowy, który znacznie poprawia funkcje poznawcze i skraca czas reakcji na bodźce, Bocopę, która wzmacnia pamięć, zdolność uczenia się oraz szybkość reakcji, Acetylokarnitynę (witaminopochodna) działającą neuroprotekcyjnie wspierając pamięć i koncentrację. 

Ashwagandha, Miłorząb i Bacopa – naturalne suplementy poprawiające pamięć

Ashwagandha jest jedną z najpopularniejszych roślin w ziołolecznictwie, z którego produkuje się suplementy. Poprawiające pamięć właściwości to nie wszystko. Ashwagandha usprawnia funkcjonowanie mózgu i układu nerwowego, dodaje witalności oraz wspiera redukcję stresu, gdyż zawiera adaptogeny. 

Do suplementów poprawiających pamięć należą również Bacopa i Miłorząb. Bacopa wzmacnia sprawności umysłową, poprawia pamięć i koncentrację, natomiast Miłorząb poprawia układ krążenia w mózgu utrzymując go przez to w dobrej kondycji i wydajności.

 

Sprawdź również suplementy na koncentrację

Dołącz do klubu Roots & Fruits - Dopilnujemy, żeby informacje o naszych najnowszych, niesamowitych produktach docierały do Ciebie zawsze na czas.
Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl