Suplementy na stres

Suplementy na stres i poprawę samopoczucia.

Z powodu stresu możesz odczuwać zmęczenie, ogólne osłabienie, drażliwość i zdenerwowanie. Jest kilka sposobów na pozbycie się stresu, lecz tak kompleksowy problem wymaga kompleksowego podejścia. Jednym z ważnych czynników przeciwdziałania są suplementy na stres. Sewanti Holy Basil Plus wpływa kojąco na układ nerwowy, poprawiając samopoczucie i eliminując niepożądane stany emocjonalne. Dodatkowo jego składniki wspierają odporność organizmu. Inną propozycją jest Sewanti Stressnil uwalniający od stresu i promujący spokojny sen oraz Ashwagandha mająca szerokie spektrum dobroczynnych właściwości.

Czy warto stosować suplement diety na stres?

Zapewnij sobie odpowiednie odżywienie organizmu poprzez suplement diety. Na stres bardzo dobrze wpływają adaptogeny, czyli naturalne substancje, które przywracają równowagę organizmowi i uodparniają go na stres. Adaptogeny występują między innymi w takich roślinach jak Ashwagandha, Shatavari, Holy Basil czy Bacopa. Istnieje wiele badań naukowych na temat dobroczynnego wpływu adaptogenów na organizm i funkcjonowanie układu nerwowego. Na pewno warto z tego skorzystać.

Jak pokonać stres? Suplementy i inne sposoby

Na stres dobrze działa aktywności fizyczna i zwiększona ilość endorfin. Nie spędzaj wieczoru przed ekranem telefonu, lepiej poczytaj książkę. Zbilansowana dieta i prawidłowe nawodnienie organizmu też ci pomogą. Znajdź swój sposób na relaks, rób to co cię relaksuje, np. gorąca kąpiel czy masaż. Zacznij robić ćwiczenia rozciągające. Dzięki tym sposobom pokonasz stres. Suplementy wspomogą cię w tej walce. Skorzystaj z potwierdzonej naukowo skuteczności ziół i mikroelementów takich jak Ashwagandha, Bazylia azjatycka, Bacopa, Kozłek indyjski.

Suplement diety na uspokojenie, relaks i sen

Stres z czasem może powodować problemy z zasypianiem. Warto zastosować wtedy suplement diety na uspokojenie. Sewanti Stressnil wzmacnia równowagę mentalną i relaksuje układ nerwowy. Dzięki temu pomaga w problemach ze snem. Składniki suplementu diety Stressnil wykazują również działanie regeneracyjne i oczyszczające. Wśród składników Stressnil znajdują się m. in. bacopa i kozłek indyjski. Inną propozycją jest Nutrisan Gabaril. GABA i Inozytol wywołają uczucie relaksu i ukojenia. Witaminy z gruby B wspomagają układ nerwowy i optymalizują funkcjonowanie psychiczne. Melisa wprowadzi cię w dobry nastrój i zapewni dobry sen.

 

Dołącz do klubu Roots & Fruits - Dopilnujemy, żeby informacje o naszych najnowszych, niesamowitych produktach docierały do Ciebie zawsze na czas.
Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl