Suplementy na trawienie

Czy warto zażywać suplement diety na trawienie?

Problemy z trawieniem mogą dotykać wielu osób. Najczęstszym powodem jest przejedzenie. Nadmiernie rozciągnięcie ścian przewodu pokarmowego samo w sobie powodują dyskomfort. Nie raz dochodzi stres, nieregularne jedzenie, brak ruchu, spożywanie niezdrowych pokarmów, a niekiedy też schorzenia układu pokarmowego, wymagające specjalistycznego leczenia. Można powiedzieć, że zmiana nawyków żywieniowych plus suplement diety na trawienie wystarczy. Jednak ważną rolę odgrywa także aktywność fizyczna.

Zmiana nawyków żywieniowych, aktywność fizyczna i suplementy na trawienie 

Przede wszystkim należy stosować urozmaiconą dietę bogatą w błonnik. Dodatkowo jogurty, maślanki i kefiry, czyli produkty zawierające szczepy dobroczynnych bakterii, które poprawiają funkcjonowanie jelit. Można także urozmaicić swoją dietę o suplementy na trawienie. Triphala Plus pomaga unormować apetyt i wspomaga prawidłowe trawienie. Inną propozycją jest Amla - wspomaga trawienie i pomaga niwelować zaparcia.

Amla - dobry suplement na trawienie

Amla (agrest indyjski) jest od wieków stosowana w medycynie ajurwedyjskiej jako tonik odmładzający, wzmacniający i oczyszczający organizm z toksyn. Sewanti wykorzystuje owoce Amla z upraw ekologicznych / organicznych bez pestycydów i nawozów sztucznych. Amla wspomaga trawienie i pomaga niwelować zaparcia. Często problemy z trawieniem manifestują się bólem brzucha, pustym odbijaniem lub zgagą. Amla to suplement na trawienie, który pomaga tonizować układ pokarmowy, łagodzi zgagę i niestrawność.

Zastosuj suplement diety. Na trawienie polecamy: Amlę lub Triphalę Plus

Aby ustrzec się problemów z trawieniem, jedz powoli i gryź dokładnie. Nie popijaj posiłków. Wody pij dużo lecz między posiłkami. Posiłki spożywaj o stałych porach. Pamiętaj, śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Kolację należy zjeść 2-3 godziny przed snem. A suplement diety na trawienie? Jeśli cokolwiek może wspomóc twoje wysiłki to dlaczego nie? Suplementy służą uzupełnianiu diety, w sytuacjach gdy jest ona niewystarczająca. Koniecznie skonsultuj się z lekarzem jeśli masz zamiar zażywać suplementy diety przez dłuższy czas.
 
Dołącz do klubu Roots & Fruits - Dopilnujemy, żeby informacje o naszych najnowszych, niesamowitych produktach docierały do Ciebie zawsze na czas.
Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl