Suplementy na zaparcia

Suplementy na zaparcia i na poprawę trawienia

Zaparcia to zbyt mała częstotliwość wypróżnień lub związane z tym trudności. Przyczyną może być wydłużenie czasu przechodzenia treści pokarmowej przez jelita lub problem z samym wypróżnieniem. Sposobem na tą dolegliwość może być zmiana diety lub suplementy na zaparcia. Triphala Plus pomaga unormować apetyt, wspomaga prawidłowe trawienie. Innym suplementem jest Amla - wspomaga trawienie i pomaga niwelować zaparcia.

Odpowiednia dieta i suplement diety na zaparcia

Zaparcia to istotny problem zdrowotny, który w główniej mierze dotyczy krajów rozwiniętych. Istotny wpływ mają sposób żywienia oraz poziom aktywności fizycznej. Dodatkowo można zastosować odpowiedni suplement diety. Na zaparcia najlepsza jest Amla. Amla (agrest indyjski) jest od wieków stosowana w medycynie ajurwedyjskiej jako tonik odmładzający, wzmacniający i oczyszczający organizm z toksyn. Amla wspomaga trawienie, pomaga w walce z zaparciami.

Odpowiednia dieta i suplement na zaparcia, czy to wystarczy?

Zaparciom można zapobiegać poprzez wprowadzenie odpowiedniej diety żywieniowej. Zwiększenie ilości błonnika pokarmowego, wypijanie odpowiedniej ilości płynów, włączenie do diety fermentowanych produktów mlecznych oraz ograniczenie spożycia produktów tłustych i słodyczy powinno w zupełności wystarczyć. Jednak to nie wszystko. Aby kompleksowo i skutecznie pozbyć się zaparć potrzebna jest też aktywność fizyczna. Wystarczy 30 minut dziennie i może to być spacer, bieganie, ćwiczenia. Dodatkowo warto też włączyć dobry suplement na zaparcia.
 
Dołącz do klubu Roots & Fruits - Dopilnujemy, żeby informacje o naszych najnowszych, niesamowitych produktach docierały do Ciebie zawsze na czas.
Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl